Tatuaże 3D

24 sierpnia 2021
in Category: Pomysły na tatuaż
3498 1
Tatuaże 3D

Tatuaże 3D

Tatuaż 3D jest stosunkowo nowym trendem w świecie tatuażu, ale od pewnego czasu zyskuje na popularności. Powodem tego wzrostu może być fakt, że wielu ludzi szuka czegoś innego, gdy idą do studia tatuażu. Tatuaż 2D może zaspokoić ich ciekawość na początku, ale nigdy nie zapewni im unikalnego doświadczenia, które tylko tatuaż 3D może zaoferować

Istnieje wiele korzyści płynących z uzyskania tatuaży 3D w porównaniu z normalnymi, a jedną z nich jest to, jak realistycznie wygląda na Twojej skórze!

Czy tatuaże 3d mają jakieś specjalne znaczenie?

Nie, tatuaże 3d mają takie samo znaczenie jak 2d – np. tatuaż z motylem będzie miała takie same znaczenie, jedyną istotną różnicą jest realistyczny trójwymiarowy efekt.

Czy tatuaż 3d jest droższy od „normalnego” dwuwymiarowego?

Koszt tatuażu zwykle różni się w dużej mierze od złożoności danego projektu, cen salony i tatuażysty wykonującego pracę. Więcej o cenach tatuaży napisaliśmy w poradniku w którym dowiesz się od czego zależy cena tatuażu.

Jakie są najbardziej popularne wzory dla tatuażu 3d?

Tatuaże 3D są bardziej rodzajem stylu lub reprezentacją techniki niż samodzielnym pojedynczym motywem. Często w tatuażu 3d pojawiają się takie motywy jak biomechanika i geometria (iluzja). Jeśli nie masz pojęcia, jak wyglądałby na tobie tatuaż 3D, ta galeria poniżej da ci małą perspektywę na potencjalne pomysły na projekt.

źródło zdjęcia: https://www.tattoodo.com/articles/30-mindboggling-3d-tattoos-4132

Tatuaże 3D - znajdź wzór dla siebie

Poniżej prezentujemy najlepsze (przykładowe) Tatuaże z serwisu Pinterest: