Pies

26 sierpnia 2021
in Category: Znaczenie tatuaży
1974 0
Pies

Pies

Na przestrzeni dziejów psy odgrywały istotną rolę w naszym społeczeństwie – całej psiej kulturze ukształtowanej przez wieki. Symbolika psa jest stałym przypomnieniem bezwarunkowej miłości i lojalności.

Symbolika i znaczenie tatuażu z psem

Od czasów starożytnych do współczesności symboliczne znaczenie psów niewiele się zmieniło. Pies nadal jest potężnym symbolem miłości, lojalności i ochrony.

Tatuaże z psem

Tatuaże dla psów są od lat niezwykle popularne. To świetny sposób, aby pokazać miłość do swojego pupila. Zdjęcia i portrety ukochanego psa to ostateczny hołd, jaki właściciel może złożyć dla swojego futrzastego członka rodziny, żyjącego lub zmarłego.

Często używa się po prostu imienia psa, zarysu sylwetki lub rzeczywistego odcisku łap pobranego od konkretnego psa (zobacz tatuaż z łapkami). Jest to doskonała opcja dla każdego, kto nie chce mieć w pełni szczegółowego tatuażu dla psa, ale chce uhonorować swojego zwierzaka w każdy możliwy sposób.

źródło zdjęcia: https://www.linkadaily.com/46-awesome-small-tattoos-by-dragon/ (autor: https://www.instagram.com/drag_ink/)

Tatuaże z pieskami

Poniżej prezentujemy najlepsze (przykładowe) Tatuaże z serwisu Pinterest: