Pantera

17 sierpnia 2021
in Category: Znaczenie tatuaży
1569 0
Pantera

Pantera

Tatuaż z panterą to popularny projekt o tematyce zwierzęcej, który często symbolizuje siłę i moc. Tatuaż z panterą może oznaczać różne rzeczy dla różnych ludzi, w zależności od ich osobistego punktu widzenia lub przekonań. W tym artykule poruszymy najczęstsze interpretacje tego popularnego projektu o tematyce zwierzęcej.

Pantera jest symbolem siły i wdzięku. Była przedstawiana w wielu różnych kulturach jako zwierzę, które spaceruje z królami, królowymi, bogami i boginiami. Jednak słowo „pantera” może również odnosić się do grupy dużych kotów, do których należą lamparty, jaguary i tygrysy. Termin „pantera” został po raz pierwszy użyty w 1630 roku do opisania czarnych jaguarów znalezionych w pobliżu ujścia rzeki Ganges na wybrzeżu wschodnich Indii.

W niektórych kulturach pantera otrzymała duchowe znaczenie, aby reprezentować siłę w walce i zwycięstwo nad złem. Zwierzę to symbolizuje również moc, piękno, tajemnicę, inteligencję i niezależność.

Istnieje wiele znaczeń dla tatuażu z panterą, a symbolika może być interpretowana inaczej przez każdą osobę. Pamiętaj, że znaczenie tatuażu pantery może się różnić w zależności od osoby 🙂

źródło zdjęcia: https://www.savedtattoo.com/panther-tattoo/

Tatuaże z Panterą

Poniżej prezentujemy najlepsze (przykładowe) Tatuaże z serwisu Pinterest: