Orzeł

5 sierpnia 2021
in Category: Znaczenie tatuaży
577 1
Orzeł

Orzeł

Orzeł jest potężnym i majestatycznym stworzeniem. Potrafi wzbić się w powietrze, szybować w przestworzach przez wiele kilometrów a potem schwytać ofiarę w szpony. Tatuaże orłów są jednym z najbardziej popularnych wzorów tatuaży. Ale jakie mogą mieć znaczenia, symbolikę? Tatuaż ten ma wiele różnych znaczeń, więc poznajmy je!

Orły są często symbolami władzy w różnych kulturach na całym świecie, ponieważ reprezentują odwagę i szlachetność. Przez wielu ludzi uważane są również za symbole szczęścia. W kulturze rdzennych Amerykanów wierzono, że orły są posłańcami ze świata duchów, a także opiekunami dusz w ich podróży do zaświatów.

Orły w tatuażach były używane od wieków jako symbole mocy, siły, wolności i przywództwa. Ptaki te reprezentują również zwycięstwo nad wrogami lub trudnymi sytuacjami. Ptaki te często są również spotykane w godłach i herbach. Tatuaże z orłem mogą oznaczać odwagę, męstwo i szlachetność; te cechy powinny być odzwierciedlone nie tylko przez tych, którzy je noszą, ale przez każdą osobę, która chce zdecydować się na taki tatuaż.

źródło zdjęcia: https://nextluxury.com/mens-style-and-fashion/eagle-tattoos-for-men/

Tatuaże z orłem

Poniżej prezentujemy najlepsze (przykładowe) Tatuaże z serwisu Pinterest: