Kot

5 sierpnia 2021
in Category: Znaczenie tatuaży
1838 0
Kot

Kot

Koty są jednym z najbardziej popularnych zwierząt w projektach tatuaży. Jednak mają one wiele symbolicznych znaczeń, które mogą być mylące dla kogoś, kto nie jest dobrze zorientowany w symbolice. Poniższy artykuł pomoże Ci zrozumieć, co oznaczają tatuaże kotów!

Koty były i są symbolem siły, niezależności, ciekawości i wdzięku. Są one również często związane z kobietami i kobiecością. Tatuaż może reprezentować osobiste cechy użytkownika lub po prostu być wyrazem jego miłości do kotów.

Ludzie z tatuażem kota mają różne powody, dla których decydują się zrobienie tatuażu – niektórzy, ponieważ kochają koty, podczas gdy inni mogą chcieć uhonorować swojego zwierzaka, który odszedł. Dla niektórych symbolika kryjąca się za wzorem jest ważniejsza niż to, jakie zwierzę przedstawia!

Podsumowując: Nasza miłość do kotów jest widoczna również w naszych tatuażach. Istnieje wiele różnych znaczeń i symboliki tatuażu kota, ale najczęstszym z nich jest symbolizowanie niezależności lub siły. Koty posiadają powiew tajemniczości, ciekawości, mądrości i szczęścia, które kojarzymy z ich figlarną naturą. A ty jakie znaczenie przypisujesz swojemu tatuażowi kota?

źródło zdjęcia: https://www.thetatt.com/south-korea/the-best-cat-tattoos-of-all-time/

Tatuaże z kotem

Poniżej prezentujemy najlepsze (przykładowe) Tatuaże z serwisu Pinterest: