Time4Tattoo

Grudzień 7, 2014
in Category: Studia tatuaży
4138 1
Time4Tattoo

KONTAKT

logo

ul. Fortowa 1, Warszawa-Bielany

studio@time4tattoo.pl

telefon: 0517 807 121

http://www.time4tattoo.pl/

http://instagram.com/time4tattoo

https://www.pinterest.com/time4tattoo/

https://www.youtube.com/channel/UCsL_YldqEU-A9jntb3IQ1fg

Przykłady prac

Opis Time 4 Tattoo

Instytut TIME 4 TATOO został założony przez Patryka Walęga – artystę plastyka. Inspiracją do założenia studia była pasja do sztuki.

 

 

Dlaczego Time 4 Tattoo?

Instytut Tatuażu TIME4TATTOO świadczy usługi dedykowane najbardziej wymagającym Klientom, ceniącym sobie kompleksowy, profesjonalny i przejrzysty charakter usług opartych na dyskrecji, zaufaniu i uczciwości.

TIME4TATTOO stworzony został z myślą przede wszystkim o osobach, które chcą w
niebanalny i oryginalny sposób zaprezentować siebie, swoją historię, poglądy, czyprzekonania. Naszą ambicją jest świadczenie usług idealnie współgrających z ich potrzebami i oczekiwaniami.

Gwarantujemy, że usługi TIME4TATTOO są synonimem najwyższej jakości i estetyki oraz higieny. Instytut Tatuażu wyróżnia się też aranżacją samego studia. Ciepłe, jasne kolory sprawiają, że każdy Klient przyjmowany jest w komfortowych warunkach.Sesje wykonywane są 1×1, co jest szczególnie istotne dla Pań czy osób znanych i rozpoznawanych.

Spraw sobie przyjemność i odmień swój wizerunek pod okiem doświadczonego profesjonalisty.
KONSULTACJA – podczas pierwszego spotkania wykonywany jest wywiad, podczas którego tatuator pozna Twoje potrzeby i zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązanie.

  • PROJEKT – kolejnym krokiem jest zaprojektowanie dedykowanego wzoru lub dostosowanie wzoru Klienta do jego potrzeb.
  • WYKONANIE – tatuaż wykonywany jest wysokiej klasy sprzętem i najlepszymi pigmentami, dzięki czemu wzór na długo pozostaje świeży i estetyczny.
  • BEZPIECZEŃSTWO – wszystkie zabiegi wykonywane są przy zachowaniu restrykcyjnych norm higieny. Używane części są jednorazowego użytku, co gwarantuje ochronę przed wszelkiego rodzaju zakażeniami.

Instytut Tatuażu TIME4TATTOO to wyjątkowo przytulne i ekskluzywne miejsce, w którym nie tylko przyjemnie spędza się czas, ale z którego wychodzi się naprawdę odmienionym! 

 

 

A Ty co sądzisz?
,